Ta vel imot fiber-selgerne som ringer på

Noen har kanskje allerede fått besøk av fiber-selger på døra? De startet salget allerede dagen etter informasjonsmøtet i kommunestyresalen i Nord-Fron den 19.mars.

Global Connect AS er utbygger i Trinn 3 av bredbåndsutbyggingen i Midt-Gudbrandsdalen. Planlagt sluttdato for prosjektet er 31.12.2025 – de jobber alt de kan for at alle som ønsker det skal ha fiberen på plass til jul.

Om du vil vite mer om tilbudet du får i prosjektet før du får en selger på besøk, eller rett og slett er klar for å bestille med en gang, så kan du de neste tre ukene gjøre dette på nett.

Da går du inn på GlobalConnect sin nettside og så søker du på din adresser.

Bilde av nettside til GlobalConnect - Klikk for stort bilete

 

 

 

 

 

 

Det beste tilbudet koster kr 4 900,- i etablering og abonnement med hastighet 1Gbit/s får du for kr 499,- per måned. Det forutsetter en bindingstid på 12 måneder. Du kan velge TV-pakke i tillegg, men dette er ikke et krav for å få tilbudet.

Dette gjelder adressene som er med i Trinn 3 av bredbåndsutbyggingen i Nord-Fron, og gjelder områdene Skåbuvegen og Sundstuggu og Sødorpvegen og Evjudalen.

 

Kartutsnitt aktuelle område i Nord-Fron - Klikk for stort bilete